Scroll Top
piekno-magnolii-sadzonki-galeria-ogrodowa

Sadzonki magnolii dostępne w naszej ofercie są starannie selekcjonowane, aby zapewnić naszym klientom rośliny o najlepszej kondycji i urodzie. Charakterystyczne, skórzaste liście oraz imponująca struktura gałęzi magnolii dodają uroku ogrodowej przestrzeni nawet poza sezonem kwitnienia.

Wybór magnolii do ogrodu jest również wyrazem zamiłowania do roślin o bogatej historii i symbolicznym znaczeniu. Magnolie, będące jednymi z najstarszych roślin kwitnących na Ziemi, symbolizują trwałość i piękno niezmiennie od milionów lat.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe odmiany magnolii, które zostały dobrane z myślą o różnorodności potrzeb i gustów naszych klientów. Magnolia „Betty”, znana ze swoich purpurowo-różowych, późno kwitnących kwiatów, jest doskonałym wyborem dla tych, którzy wiosną dłużej chcą cieszyć się z wiosennych kolorów w swoim ogrodzie. Magnolia parasolowata, z kolei, ma nie tylko spektakularne białe kwiaty, ale również niezwykle dekoracyjne, parasolowate rozmieszczenie liści. Magnolia „Susan” i „Galaxy” to odmiany, które wyróżniają się wyjątkową kolorystyką i kształtem kwiatów, dodając ogrodowi indywidualnego charakteru.

Zachęcamy do składania zamówień.